Het testen van SpO₂

Hoe test je gemakkelijk SpO₂?

Combineer de ProSim 4 met de SPOT Light en test snel en nauwkeurig SpO₂ én vitale functies op elke locatie, zonder gedoe.

Ben je een servicetechnicus die wordt opgeroepen voor een snelle controle van de NIBP? Of bezoek je huisartsenpraktijken om de NIBP te testen? Of moet je een acute storing verhelpen? De ProSim 8 is een zeer volledig apparaat, maar de ProSim 4 kan in zulke gevallen veel handzamer zijn.

De ProSim 4 is compact in afmetingen en licht van gewicht. Dankzij de handige standaard kun je hem overal neerzetten. Dat maakt de ProSim 4 ideaal als je veel verschillende locaties bezoekt. De voorgeprogrammeerde functies zorgen ervoor dat je snel en efficiënt te werk kunt gaan. Deze vitale functies kun je simuleren met de ProSim 4:

  • ECG
  • Respiratie
  • Invasieve bloeddruk
  • Non-invasieve bloeddruk

Nu komt het vaak voor dat er een SpO₂-functie op een bewakingsmonitor aanwezig is, die ook gecontroleerd moet worden. Deze functie simuleert de ProSim 4 niet zelfstandig.
De oplossing? De ProSim SPOT Light.

De ProSim SPOT Light is een stand-alone SpO₂-simulator van Fluke Biomedical. Hij is compact en eenvoudig te combineren met de ProSim 4. Je kunt beide apparaten tegelijk aansluiten op de bewakingsmonitor. Je hoeft de SPOT Light niet apart aan te sluiten of eerst andere functies te controleren.

Hoe werkt dat?

Sluit de SpO₂-sensor aan op de SPOT Light. Sluit de overige vitale opnemers aan op de ProSim 4, zoals IBP, NIBP of ECG. Start de meting.

Met de SPOT Light en de ProSim 4 kun je dus snel en betrouwbaar controles uitvoeren. Uiteraard met de nauwkeurigheid die je gewend bent van Fluke Biomedical apparatuur.

Benieuwd wat de ProSim 4 en de SPOT Light voor jou kunnen betekenen? Vraag een demonstratie, proefplaatsing of meer informatie aan.

Deel dit artikel met je omgeving

Andere artikelen

DENT sensor Met de DENT sensor kun je de dentale panoramische röntgensystemen controleren. De DENT sensor meet van 40 tot

De afdeling Femke van der Sloot werkt al twee jaar op de afdeling als klinisch fysisch medewerker. Kay van Nielen

Apneu door prematuriteit is aan de orde van de dag op de IC Neonatologie. De helft van prematuur geborenen heeft

In week vijf begint het hart van een foetus te kloppen, van 155 tot 195 slagen per minuut vóór de

Het uitvoeren van thoracale chirurgische ingrepen bij patiënten met specifieke anatomische uitdagingen kan een complexe taak zijn. Een volwassen patiënt

Heb je meer informatie nodig? Ik help je graag verder.

Teun

Kruithof

sales team leader Fluke Biomedical